FITNESS

Trenuj formę i spalaj kalorie na bieżniach mechanicznych! Zajęcia typu cardio z elementami wzmacniania o średniej i wysokiej intensywności. Zrzucisz zbędne kilogramy, wymodelujesz sylwetkę i jednocześnie poprawisz swoją kondycję! Dobra muzyka i świetna atmosfera sprawią, że zrobisz to z przyjemnością!

Indoor Walking

Stretch & Mobility

Rozciągaj się i ciesz się ruchem bez bólu! Zajęcia o niskiej intensywności, które pomogą Ci utrzymać lub przywrócić prawidłowy zakres ruchu  w stawach oraz pozbyć się dolegliwości bólowych związanych z nadmiernym napięciem i skróceniem mięśni. Dzięki właściwej elastyczności naszych więzadeł, ścięgien oraz mięśni jesteśmy mniej narażeni na kontuzje i mikrouszkodzenia.

Spalaj tkankę tłuszczową, trenuj formę i wytrzymałość. Pot to ,,łzy tłuszczu”.
Bez wątpienia Twoja tkanka tłuszczowa będzie płakać!!! Podczas, gdy Ty będziesz cieszyć się coraz lepszą figurą, wytrzymałością i sprawnością. Jest to interwałowy trening odchudzający przeplatany elementami cardio. Zajęcia charakteryzują się wysoką intensywnością. Wymagający trening polecany osobom zaawansowanym.

Turbospalanie

TRX

Buduj siłę i koordynację w systemie podwieszanym. 
System ten wymusza skupienie na napięciu mięśni i utrzymywaniu równowagi, co oprócz wzmacniania i kształtowania naszych mięśni, wpływa także na koordynację. Dodatkowo wzmocnienie mięśni głębokich stabilizatorów (aktywowanych przez większość jednostki treningowej) pozwala na poprawę sylwetki i minimalizowanie dolegliwości bólowych kręgosłupa. Trzymaj pion!

Smukłe uda, jędrna pupa , płaski brzuch! 
Która z kobiet nie marzy o takim zestawie? Dlatego niesłabnącą popularnością cieszą się zajęcia, gdzie główna uwaga skupia się na pracy tych partii, które są tak istotne z punktu widzenia kobiecej sylwetki! Zajęcia o umiarkowanej do wysokiej intensywności. 

BPU

Tabata

Maksymalizuj efekty! Siła, wytrzymałość, spalanie!!! 
Jest to eden z najefektywniejszych treningów interwałowych spalających tkankę tłuszczową. Bardzo wysoka intensywność zajęć powoduje spalanie tkanki tłuszczowej jeszcze nawet przez 24 h po treningu. W połączeniu z różnorodnym charakterem ćwiczeń da Ci szybki ogólnoustrojowy efekt! 

Spalaj kalorie, kształtuj pośladki i ciesz się energetyczną muzyką! 
Te zajęcia to sposób na babski wieczór w najlepszym wydaniu! Świetna muzyka, elementy choreografii i mnóstwo uśmiechu sprawią, że Twoja sylwetka będzie piękna , a Ty będziesz chcieć więcejIdealny zestaw na imprezę w środku tygodnia! Zajęcia o średniej i wysokiej intensywności 

Step basic

Zdrowy kręgosłup ​

Popraw postawę i wzmocnij kręgosłup. Pozbądź się bólu pleców! Zajęcia z grupy mentalnych ,kształtujących świadomość zdrowych nawyków. Tutaj zadbasz o swój kręgosłup, wzmacniając mięśnie głębokie odpowiadające za właściwą sylwetkę.  Zwrócimy Ci uwagę na najczęstsze błędy posturalne, dzięki czemu wyeliminujesz je ze swojego codziennego życia . Intensywność niska lub umiarkowana.

Rozwijaj mięśnie i siłę z użyciem sztang. Trening siłowy nie musi kojarzyć się z wielkim bicepsem! Poprzez wzmocnienie mięśni, nadanie im elastyczności i sprężystości eliminujemy bóle oraz zmniejszamy ryzyko przeciążeń. Jest to typ ćwiczeń polecany dla każdego, gdyż od siły naszych mięśni zależy nasza sylwetka, zdolność do przenoszenia ciężkich przedmiotów lub trzymania dziecka na rękach 😊. Są to zajęcia o średnim i wysokim stopniu zaawansowania.

Sztangi