MASAŻE

Potrzebujesz chwili dla siebie lub zmniejszenia poziomu stresu? U nas znajdziesz moment na wytchnienie. Pomożemy Ci zredukować napięcie nerwowo-mięśniowe oraz uzyskać uczucie pełnego odprężenia. Jeśli na co dzień walczysz z bezsennością, czujesz ciągłe zmęczenie, jesteś nerwowa/y lub nadmiernie pobudzona/y, zadzwoń do nas i się umów! Twoje ciało odpocznie ,a umysł się odpręży…

Relaksacyjny

Wyszczuplający (antycellulitowy)

Odchudzasz się lub walczysz z cellulitem w problematycznych częściach ciała? Masaż wyszczuplający powinien być uzupełnieniem każdej kuracji odchudzającej. Zabieg ten powoduje 3-5 krotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej w masowanych miejscach podczas uprawiania tej samej aktywności i trzymania diety, niż bez masażu. Pomarańczowa skórka to już nie problem!

Jeśli pragniesz wymodelować sylwetkę i poprawić jej kształt, ten rodzaj zabiegu będzie właśnie dla Ciebie! Jego zadaniem jest wzmocnienie włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za jędrność skóry, zapobieganie jej wiotczeniu i zbyt szybkiemu starzeniu się. Po takim masażu Twoja skóra będzie bardziej elastyczna, napięta, a w efekcie Twoja sylwetka będzie ładniejsza.

Ujędrniający

Regenerujący 

Jest to doskonała forma dbania o własne ciało, szczególnie zalecana po długotrwałym wysiłku fizycznym. Idealna dla osób aktywnych, dbających o dobrą kondycję oraz sprawność fizyczną. Zabieg o dosyć wysokiej intensywności, mający na celu przyśpieszenie regeneracji zmęczonych mięśni, ich rozluźnienie oraz zmniejszenie zakwasów. Jednocześnie powoduje zmniejszenie dolegliwości bólowych w obrębie stawów oraz poprawia ich elastyczność. Przyjdź i przekonaj się jak szybko zregenerujesz swoje ciało!!